Serwis rolet

Rolety zewnętrzne otwierane ręcznie przy pomocy zwijaczy

Mimo postępującej automatyzacji zdecydowana większość, bo aż 60% rolet montowanych w naszych domach i mieszkaniach to rolety otwierane ręcznie przy pomocy zwijaczy do rolet. W większości przypadków stosowane są zwijarki na taśmę, jednak kiedy mamy do czynienia z brakiem miejsca przy oknie lub też kiedy miejsce montażu jest nietypowe (montaż po skosie) - stosowane są zwijacze na sznur. Oba te systemy mogą być stosowane do każdego rodzaju rolety - pozostaje jedynie kwestia doboru właściwego typu zwijacza do posiadanej rolety. Obudowy zwijaczy na taśmę, jak i zwijaczy na sznur wykonane są estetycznie i bezpiecznie - dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych, często są także dostępne w różnych kształtach.

Pełna oferta zwijaczy do rolet dostępna jest w naszym sklepie: http://roletysklepinternetowy.pl/21-zwijacze-do-rolet

zwijacz-na-sznur-do-5-m-45-mm-bez-sznura-bialy
zwijacz-na-tasme-9-m-14-mm-bez-tasmy-bialy
zwijacz-na-tasme-do-5-m-14-mm-z-tasma-zloty-dab

Zwijacze korbowe

Duże rolety najwygodniej obsługiwać za pomocą zwijaczy korbowych, które są większe, posiadają także wzmocnioną obudowę oraz wygodną korbkę do kręcenia. Pomaga to w bezpiecznym podnoszeniu i opuszczaniu ciężkich rolet. Zwijacze te, dzięki wzmocnieniom, wyrzymują dużo większe naprężenia materiału i są odporne na zerwania i złamania elementów konstrukcji. Podobnie jak w przypadku standardowych zwijaczy - mamy do dyspozycji wersje taśmowe oraz sznurowe. Zwijacze korbowe występują także w różnych wariantach kolorystycznych oraz w różnych kształtach obudów.

312
zwijacz-na-korbe-i-tasme-5-m-14-mm-bialy-z-tasma
zwijacz-na-korbe-i-sznur-do-22kg-transparentny

Zwijacze podtynkowe

W ostatnim czasie bardzo dużą popularność zyskują zwijacze podtynkowe. Dzięki specjalnej budowie, umożliwiają one montaż wewnątrzścienny, co pozwala na zaoszczędzenie miejsca, które normalnie zajmowałaby kaseta zwijacza. Jest to też dużo bardziej estetyczne i praktyczne rozwiązanie - kaseta zwijacza jest tu praktycznie niewidoczna.

Montaż wszystkich rodzajów zwijaczy jest dość prosty i bardzo podobny w każdym przypadku.

zwijacz-podtynkowy-na-tasme-6-m-14-mm-z-tasma-bialy
obudowa-zwijacza-podtynkowego-do-12-m
obudowa-zwijacza-podtynkowego-do-6-m

Serwis rolet otwieranych przy pomocy zwijaczy, serwis rolety otwieranych przy pomocy przełącznika i serwis rolet drogą radiową - serwis rolet Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław i cała Polska