Serwis rolet

Rolety sterowane drogą radiową

Rolety sterowane droga radiową to obecnie najlepszy i najwygodniejszy sposób sterowania roletami. W tym przypadku silniki mają wbudowane odbiorniki radiowe, którymi można sterować przy pomocy pilota. Jest to dokonała alternatywa i niezwykle ułatwiająca funkcjonowanie w opozycji do ręcznego systemu sterowania roletami, bramami automatycznymi czy markizami. Siedząc wygodnie w ulubionym fotelu, kanapie, bądź też prowadząc szkolenie możesz zdalnie zamknąć bądź otworzyć urządzenie, do którego jest podłączony pilot i automatyczne sterowanie. 

pilot-artistic-5-kanalowy
pilot-breloczek-porta-1-kanalowy
pilot-magnetic-deluxe-1-kanalowy

W tym zakresie możemy polecić silniki do rolet radiowe na pilota Mobilus, Yooda, Portos lub Somfy.

W ofercie naszego sklepu znajduje się ponad 150 pilotów różnych firm: piloty Mobilus, piloty Yooda, piloty Portos oraz piloty Somfy.

Programowanie pilotów do rolet

Programowanie pilotów do rolet pomimo tego, że może wydawać się procesem złożonym i wymagającym dużej wiedzy technicznej - w rzeczywistości jest stosunkowo proste.

Co ważne - wszystkie piloty do rolet, niezależnie od marki producenta pilota, programuje się bardzo podobnie, więc znając instrukcję programowania jednego - można, na zasadzie analogii, zaprogramować także inne.

Polecamy zapoznać się z instrukcjami programowania pilotów do rolet, które znajdziesz na stronie Automatyka do Rolet Instrukcje obsługi


Serwis rolet otwieranych przy pomocy zwijaczy, serwis rolety otwieranych przy pomocy przełącznika i serwis rolet drogą radiową - serwis rolet Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław i cała Polska