Serwis rolet

Rolety otwierane przy pomocy przełącznika

Bardzo popularnym rozwiązaniem są rolety otwierane za pomocą przełącznika. To zdecydowanie najtańsze i najwygodniejsze rozwiązanie, które daje zadowalający efekt.

Przełącznik ścienny jest estetyczny  i zdecydowanie tańszym niż sterowanie radiowe rozwiązaniem sterowania roletami jest przełącznik ścienny. Podłączany jest on do siłowników w rolecie za pomocą instalacji 230V. Przełączniki klawiszowe do rolet można umieścić w ciągu z pozostałymi włącznikami np. do światła dzięki czemu są one niezauważalne i niezwykle estetycznie się prezentują. Subtelne oznakowanie obu klawiszy spowoduje, że nie sposób będzie pomylić się w razie konieczności podniesienia czy opuszczenia rolety

W tym filmie dowiesz się jak podłączyć przełącznik klawiszowy do silnika w rolecie. To niesamowicie ułatwia funkcjonowanie z automatycznie sterowanymi roletami i bramami. Za chwilę sam się o tym przekonasz. Poświęć chwilę i obejrzyj film, a przekonasz się jak wiele zalet ma zastosowanie przełącznika klawiszowego.

przelacznik-klawiszowy-podtynkowy-stabilny
przelacznik-klawiszowy-podtynkowy-stabil2ny
przelacznik-klawiszowy-podtynkowy-astabilny

Przełączniki do rolet można znaleźć w sklepie Silniki do rolet

Silniki do sterowania przewodowego czyli bez funkcji sterowania drogą radiową są tańsze średnio o 100 zł od silników stosowanych w instalacjach obsługiwanych drogą radiową. Jeżeli posiadasz wątpliwości co do tego jaki powinieneś wybrać, najlepiej skontaktować się ze specjalistą.

W tym zakresie możemy polecić silniki Mobilus, silniki Yooda, silniki Portos lub silniki Somfy.


Serwis rolet otwieranych przy pomocy zwijaczy, serwis rolety otwieranych przy pomocy przełącznika i serwis rolet drogą radiową - serwis rolet Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław i cała Polska