Serwis rolet

Moduły radiowe montowane bezpośrednio w skrzynkach rolet

serwisrole301
serwisrole302

Centralka Micro z mikrowyłącznikiem daje możliwość podłączenia jednego silnika o mocy aż do 400W. Przeznaczona jest do montażu w skrzynce rolety co dodatkowo usprawnia jej działanie. Mikrowyłącznik pozwala na szybkie wprowadzenie centralki w tryb programowania oraz zmianę kierunku pracy napędu kiedy tylko zachodzi taka potrzeba!

Odbiorniki do skrzynek roletowych można znaleźć w naszym sklepie: Silniki Do Rolet

Odwiedzając nasze strony dowiesz się więcej na temat działania całego systemu automatyki do rolet i bram, będziesz potrafił samodzielnie wykonać montaż nawet z pozoru skomplikowanych elementów oraz zasięgniesz niezbędnej wiedzy z tego zakresu. 

Posiadamy w ofercie wszystko czego możesz potrzebować aby odpowiednio wyposażyć swój dom czy firmę w automatyczne rolety czy bramy rolowane.

Automatyka do rolet, silniki do rolet, napędy, sterowanie do rolet oraz piloty to zdecydowanie nasza branża w której  jesteśmy liderem na rynku. Odwiedź nasz kanał na YouTube aby samodzielnie móc instalować i konfigurować sprzęt, który masz w domu.

Polecamy serdecznie już przez nas i naszych klientów sprawdzone rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb. Zwróć uwagę na silniki do rolet marki  Mobilus,  Yooda, Portos lub Somfy.


Serwis rolet otwieranych przy pomocy zwijaczy, serwis rolety otwieranych przy pomocy przełącznika i serwis rolet drogą radiową, silniki do rolet, automatyka do bram- serwis rolet Poznań, Warszawa, Katowice, Kraków, Wrocław i cała Polska